MENU

Spokojené miminko

Rodiče na celém světě spojuje jedno přání. Mít zdravé, šťastné, dobře prospívající miminko. To, aby bylo spokojené a prospívalo, můžete svou péčí velmi dobře ovlivnit.

Plavání v domácnosti je vhodné pro malé kojence od šesti týdnů do šesti měsíců. Plave se v domácím prostředí ve vlastní vaně a čas návštěvy lze snadno podřídit režimu dítěte a potřebám rodiny. Doba strávená ve vodě je 10 - 30 minut. Vždy záleží na věku a schopnostech kojence, četnosti návštěv a v neposlední řadě na pocitech miminka. Plavání s miminkem pod laskavým, citlivým a odborným vedením upevňuje vzájemnou vazbu mezi dítětem a rodiči a přináší všem mnoho potěšení.

V průběhu návštěv u Vás doma se kromě plavání miminka naučíte správné manipulaci s miminkem, která je velmi důležitá.
Částečně ovlivňuje správný psychomotorický vývoj a také klidové rozpoložení miminka. Při správné manipulaci se dítě u rodičů v náruči cítí jistě a v bezpečí.
Dozvíte se nejčastější chyby při manipulaci, uchopování, zvedání, nošení, ukládání dítěte do postýlky, autosedačky či kočárku, vhodné i nevhodné polohy k odříhnutí, manipulace při břišních kolikách, atd. Také se teoreticky seznámíte s jednotlivými etapami psychomotorického vývoje kojence do jednoho roku i s praktickými radami, jak vývoj miminka podpořit či jak případné odchylky rozpoznat.

Doba návštěvy 90-120 minut
Balíček obsahuje 3 lekce vaniček u Vás doma
1 lekce masáže miminek
   u Vás doma
Cena balíčku 2 900 Kč s DPH
Přihlásit se

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vás!

 

© 2024 KlubAbeceda s.r.o.