Natáčení dětí

Kdy se natáčí

Natáčení dětí a jejich dovedností probíhá v jarním a podzimním kurzu. Termín natáčení je oznámený v dostatečném předstihu a jeho realizace probíhá v běžné lekci v cca druhé polovině kurzu. Dítě je natáčeno celých 30 minut a konečná upravená verze je dlouhá 6 - 8 minut. Některé záběry jsou zpomalené a vše je podbarveno hudbou.

Jak vše probíhá

Lekce plavání probíhá bez omezení pod vedením instruktora. Po celou dobu lekce je v bazénu kameraman a natáčí ty děti, jejichž rodiče si natáčení objednali. Program lekce je sestavený tak, aby byl průběh lekce pestrý a byly vidět všechny prvky plavání, které děti trénují.

Kdo natáčí

Kameraman Jan Spilka s námi spolupracuje od začátku založení Klubu ABECEDA. Jeho videa jsou profesionálně zkomponované, jak po technické, tak i umělecké stránce. Spontání ohlasy od rodičů jsou toho vždy důkazem.

1 250 Kč Platba je převodem na účet na základě vystavené faktury.

Předání

Upravený a zpracovaný záznam natáčení vám bude zaslaný e-mailem v elektronické podobě. V případě zájmu je možné předat záznam také ve formátu DVD disku za příplatek.