Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete  e-mailem: info@klubabeceda.cz nebo telefonicky na čísle: +420 730 174 380.

Telefonicky mě můžete kontaktovat každý všední den od 8:00 do 20:00 hodin. V případě nepřijatého hovoru Vás budu, jakmile to bude možné kontaktovat. Na e-mail se pokusím odpovědět co nejrychleji, nejpozději do 48 hodin.

Pro přihlášení dítěte do kurzu potřebuji vědět celé jméno dítěte, přesné datum narození dítěte, pokročilost (zda-li jste začátečníci nebo pokročilí), o jaký bazén máte zájem, jaké dny a časy by Vám nejvíce vyhovovaly, zda-li Vaše děťátko má nebo mělo nějaké zdravotní komplikace, Váš telefon a e-mail.

Na základě Vašeho přihlášení Vás budu kontaktovat a po odsouhlasení termínu Vám zašlu bližší údaje o kurzu včetně platebních podmínek.
Na 1. lekci plavání dostanete k vyplnění a podpisu písemnou přihlášku nebo si ji můžete vytisknout a přinést již vyplněnou a podepsanou.

Zařazení dítěte do konkrétního kurzu závisí na věku a pokročilosti dítěte a na časových možnostech rodičů.

Přihláška ke stažení (PDF)