24.05.2016.

Svátek má Jana, přejeme všechno nejlepší.

Domovská stránka - Klub Abeceda Plavání Praha 8 - Libeň

Plavání Praha 4 - Krč Plavání Praha 8 - Libeň

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení

Poznámka

* Odesláním souhlasíte s používáním osobních údajů.

Plavání dětí Praha 8 - hotel Castle Residence

Nově vybudovaný bazén se slanou vodou. Bazén je vhodný již pro plavání kojenců od šesti měsíců. Voda v bazénu při plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku je vyhřívaná na 31 °C, rozměry bazénu jsou 6 x 8 m a úprava vody odpovídá hygienickým požadavkům pro kojenecké plavání dle vyhlášky 238/2011 Sb.

V prostorách bazénu kromě šaten, sprch a toalet jsou ještě k dispozici dvě aklimatizační místnosti. Jedna slouží k občerstvení, kde je k dispozici mikrovlnná trouba, krmící židličky. Druhá slouží jako herna. Samozřejmostí jsou v prostorách šaten a sprch k dispozici také podložky, ohrádky, nočníky, fény, čtverečky do uší a za poplatek 20,- Kč i jednorázové plenky do vody ve všech velikostech.

Dále můžete využít restauraci s dětským koutkem a venkovní dětské hřiště.

Parkování přímo u hotelu a bezbariérový přístup pro kočárky.

Jak se k nám dostanete?
Castle Residence Hotel
Květinářská 755
Praha 8 - Libeň
Mapa

V Praze 8 v hotelu Castle plaveme v pondělí a v úterý odpoledne a ve středu dopoledne.

Právě nyní probíhají zápisy na kurz ZÁŘÍ - PROSINEC 2016.

Přihlásit se můžete vyplněním elektronické přihlášky na hlavní stránce webu nebo e-mailem: info@klubabeceda.cz nebo telefonicky na čísle +420 730 174 380.

Více informací o kurzech

Návštěvy členů rodiny a přátel přímo u bazénu jsou možné, vždy je ale nutné převlečení z civilního oděvu, postačí triko a kraťasy.

V civilním oblečení je z hygienickým důvodů přístup k bazénu zakázán. Focení a natáčení vlastních dětí je možné bez omezení.