31.05.2016.

Svátek má Kamila, přejeme všechno nejlepší.

Domovská stránka - Klub Abeceda Plavání Praha 4 - Krč

Plavání Praha 4 - Krč Plavání Praha 8 - Libeň

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení

Poznámka

* Odesláním souhlasíte s používáním osobních údajů.

Plavání dětí Praha 4 - Krč

Nově vybudovaný prostor s krásným bazénem a zázemím pro kojence, batola a děti předškolního věku. Bazén je určen již pro plavání kojenců od šesti měsíců. Voda v bazénu je vyhřívaná na 31 °C, rozměry bazénu jsou 4,5 x 9,5 m s hloubkou 1,2 m a úprava vody odpovídá hygienickým požadavkům pro kojenecké plavání dle vyhlášky 238/2011 Sb.

V prostorách bazénu kromě šaten, sprch a toalet je k dispozici recepce a herna s barem. Samozřejmostí jsou v prostorách šaten a sprch k dispozici také podložky, ohrádky, nočníky, fény, čtverečky do uší a za poplatek 20,- Kč i jednorázové plenky do vody ve všech velikostech.

Parkování možné v přilehlé ulici a bezbariérový přístup pro kočárky.

Jak se k nám dostanete?
Jalodvorská 28
Praha 4 - Krč

V Praze 4 v Krči plaveme během celého týdne.

Právě nyní probíhají zápisy na kurz ZÁŘÍ - PROSINEC 2016.

Přihlásit se můžete vyplněním elektronické přihlášky na hlavní stránce webu nebo e-mailem: info@klubabeceda.cz nebo telefonicky na čísle +420 730 174 380.

Více informací o kurzech

Návštěvy členů rodiny a přátel přímo u bazénu jsou možné, vždy je ale nutné převlečení z civilního oděvu, postačí triko a kraťasy.

V civilním oblečení je z hygienickým důvodů přístup k bazénu zakázán. Focení a natáčení vlastních dětí je možné bez omezení.