Profesionální přístup

Zakládáme si na vstřícném a osobním přístupu k dětem a dospělým.

Propracovaná metodika

Naše metodika vychází z celoživotní metodiky MUDr. Ivy Malé, která je systemeticky propracovaná pro každou věkovou kategorii od miminek a batolat až po předškoláky.

Bazén a zázemí

Bazény, kde vyučujeme plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, splňují přísné hygienické požadavky s teplotou vody 31 stupňů a mají také krásné a příjemné prostory jak pro plavání, tak i pro aklimatizaci a odpočinkové hry dětí a relexaci rodičů.

Vysoká odbornost lektora

Milujeme svoji práci a víme jak zaujmout malé plavce, aby se klidnou a zábavnou formou hodně naučily a těšily se na další plavecké hry.

Naše cíle

Naším cílem jsou šťastné a dobře prospívající děti a jejich spokojení rodiče. Snažíme se, aby k nám děti chodily rády, aby je naše činnost bavila a hravou formou uspokojovala a splnila tak očekávání jejich rodičů pro rozvoj svých dětí.

Jak to u nás chodí

Na začátku je vždy myšlenka

Náš příběh začal v červnu 2013, kdy jsem po 20 letech v oboru dětského a kojeneckého plavání založila vlastní Klub ABECEDA. Od té doby u nás už proplulo a stále proplouvá mnoho šťastných a veselých plaváčků. Dojemných momentů je mnoho, ale o jeden se s Vámi podělím. Při individuálním tréninku ve velkém bazénu jsem viděla krásně plavajícího plavce, který se ke mě po chvíli přihlásil a zeptal se, jestli jsem paní Eva. Po chvilce jsem poznala plaváčka, se kterým jsem před 20 lety plavala. Teď to ale byla mladá slečna, maturantka, která se chystala na plavecké závody se záchranáři do Austrálie. Bylo to velmi dojemné setkání a znovu jsem si uvědomila , jak je tato práce krásná a obohacuje všechny zúčastněné.

Eva Rýdlová

Pár slov zakladatelky

DOBRÝ DEN, jmenuji se EVA RÝDLOVÁ, vystudovala jsem gymnázium a následně vyšší odbornou školu ekonomicko-právní. Od dětství jsem ráda sportovala, závodně jsem se věnovala sportovní gymnastice a plavání. I nyní je pro mě sport velmi důležitý. Ráda lyžuji, bruslím, jezdím na kole, hraji tenis a chodím po horách. Jako labužník si ráda pochutnám na dobrém jídle a vítanou relaxací je pro mě návštěva divadla a četba knihy. Plavání a cvičení s dětmi a dalšímu odbornému vzdělávání v oboru se věnuji od roku 1997.

Co mě přimělo začít pracovat jako instruktorka kojeneckého a dětského plavání? Láska k dětem a pohybu.

Co mě přimělo vytrvat? Smysluplnost práce, kdy se mnou vložená energie vrací formou dětské radosti z přirozeného pohybu, úsměvu a štěstí a spokojenosti z jejich dovedností a pokroku. Velkou odměnou je pro mě i pochvala od rodičů a jejich hrdost nad rozvojem svých dětí.

Tato práce je pro mě velmi důležitá, osobní a naplňuje velkou část mého života.

Poděkování

Chtěla bych poděkovat mým nejbližším a přátelům za spolupráci, důležité rady, ale hlavně za velkou podporu.

Klubu ABECEDA přeji spoustu šťastných dětí a spokojených rodičů.

Vaše Eva Rýdlová

Bez koho to nejde?

Bez skvělých instruktorů a všech lidí, kteří se starají o profesionální chod celé firmy.