Eva Rýdlová

Jsem moc ráda, že Vám mohu představit nejen Klub ABECEDA, ale napsat také pár slov o sobě. Jmenuji se Eva Rýdlová, vystudovala jsem gymnázium a následně vyšší odbornou školu ekonomicko-právní. Od dětství jsem ráda sportovala, závodně jsem se věnovala sportovní gymnastice a plavání. I nyní je pro mě sport velmi důležitý. Ráda také lyžuji, bruslím, jezdím na kole, hraji tenis a chodím po horách. Jako labužník si ráda pochutnám na dobrém jídle. Vítanou relaxací je pro mě návštěva divadla a četba knihy. Plavání s dětmi se věnuji od roku 1997. Co mě přimělo začít pracovat jako instruktorka kojeneckého a dětského plavání? Láska k dětem a k pohybu. Co mě přimělo vytrvat? Smysluplnost práce, kdy se mě vložená energie vrací formou dětského úsměvu, rozzářených dětských očí a pokroku v jejich dovednostech.

Tato práce je pro mě velmi důležitá, osobní a naplňuje velkou část mého života.

Poděkování
Chtěla bych poděkovat mým nejbližším a přátelům za spolupráci, důležité rady, ale hlavně za velkou podporu.
A Klubu ABECEDA přeji spoustu šťastných dětí a spokojených rodičů.

Vaše Eva Rýdlová