Cvičení

Cvičení dětí probíhá v Jičíně v lázních Hilarion v prostoru, který je vybaven speciálními pomůckami pro dětské pohybové a sportovní aktivity. Nabízíme metodiku plnou zábavy a atraktivních prvků. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Maximální počet dětí na skupinu je 8.

Cílem cvičení je všestranný zdravý rozvoj dítěte vlivem různých podnětů. Pro každé dítě je pohyb jednou ze základních potřeb. Cíleným cvičením můžete podpořit správné držení těla, orientační dovednosti, rovnováhu i koordinaci pohybů dítěte. Cvičení podporuje i psychickou aktivitu a napomáhá rozvíjet poznávací procesy. Dítě rozvíjí také vůli, paměť, soustředěnost a v neposlední řadě schopnost spolupracovat. Má radost ze společné aktivity s dalšími dětmi za bezpečné přítomnosti rodičů. V neposlední řadě rodiče získávají velkou řadu námětů pro činnost s dítětem ve volných chvílích doma.

V hodinách pracujeme s mnoha variantami tělocvičného nářadí a náčiní, aby lekce byly stále pestré a pro děti lákavé. Samozřejmě nechybí ani rozvoj rytmizace pohybu pomocí hudební předlohy, dětských BÁSNIČEK a písniček.

Samozřejmostí je pro RODIČE možnost náhrad omluvených lekcí v systému AUKSYS.

Cvičení dětí 1 - 1,5 roku   Cvičení dětí 1,5 - 2 roky   Cvičení dětí 2 - 3 roky   Cvičení dětí 3 - 4   Cvičení dětí 4 - 5 bez rodičů

Naše lekce v kostce:

Délka lekce 45 minut
Cena za lekci 130 Kč
Naplněnost sk. Max. 8 dětí

Od 1 roku do 4 let nabízíme cvičení dětí s rodičem a od 4 let cvičení bez rodičů.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vás!