MENU

Omluvy a náhrady

Jak na to

Omluvy a náhrady lekcí se provádějí pomocí rezervačního systému AUKSYS. Po přihlášení dítěte na kurz a zaplacení kurzovného Vám e-mailem přijdou přístupové údaje do rezervačního systému a heslo.

Postup

Nejzazší termín pro omluvy je do 8:00 hodin dne, kdy probíhá Vaše lekce.
Omlouvat se můžete i z již domluvených náhrad.

Vhodné skupinky pro náhrady lekcí budu zadávat do rezervačního systému sama. Vám se zobrazí stránka domovského bazénu, kam jste zapsáni. Náhrady lekcí můžete vybírat i v nabídce jiných bazénů, které se Vám zobrazí na horní liště. Na stránce domovského bazénu se Vám vždy zobrazí lekce, kam jste oficiálně zapsáni a také lekce, které jsou pro Vás vhodné pro náhradu. Pokud si v liště vyberete jiný bazén a nezobrazí se Vám žádná lekce, znamená to, že na tomto bazénu není pro Vás vhodná skupina k náhradě. Lekce k náhradě je buď označena "ZELENĚ" ( volné místo, můžete se přihlásit na náhradu ) nebo "ČERVENĚ" (lekce je plně obsazena ). V tomto případě, když kolonku lekce označíte kurzorem a zobrazí se Vám "HLÍDAT POLOŽKU", si můžete tímto krokem dát danou lekci zarezervovat. Pokud se z lekce, kterou jste si zarezervovali někdo omluví, přijde Vám SMS s informací o způsobu náhrady. Buď Vám přijde SMS, že jste na náhradu lekce zapsáni, v tomto případě se už nemusíte nikam zapisovat ( pouze v případě, pokud by jste se nemohli na lekci dostavit, je nutné se z lekce omluvit ) a nebo Vám přijde SMS pouze informativní, že se uvolnilo místo. Pokud Vám čas náhrady bude vyhovovat, musíte se v tomto případě v systému na danou lekci operativně zapsat. HLÍDAT LEKCI si může více zájemců. V případě omluvy dítěte z hlídané lekce přijde SMS pouze prvnímu z řady zájemců o hlídanou lekci. Proto doporučuji lekci sledodvat i přesto, že máte zadáno HLÍDAT POLOŽKU.

Prosíme

Pokud se nemůžete dostavit na lekci nebo domluvenou náhradu, prosím Vás s ohledem na ostatní klienty, abyste se vždy omluvili.
Náhrady lze vybírat pouze z řádně omluvených lekcí v rámci kurzu, peníze za nevybrané náhrady i za neomluvené lekce nevracíme.

Vážná onemocnění, úrazy, atp. budou řešeny individuálně.

PŘIHLÁSIT DO SYSTÉMU SE MŮŽETE ZDE:

AUKSYS

© 2024 KlubAbeceda s.r.o.