Cena a termíny

Cena za aktivity

Cena plavání za jednu lekci 30 minut je 425 Kč
Cena cvičení za jednu lekci 45 minut je 130 Kč

Cena je stanovena za celý kurz a její výše závisí na počtu lekcí (týdnů) v daném kurzu.

Z celkové ceny za kurz plavání nabízíme sourozeneckou slevu v hodnotě 500,- Kč a slevu pro dvojčata v hodnotě 700,- Kč.

Na částku za celý kurz bude vystavena faktura, která Vám bude sloužit jako doklad o úhradě a také jako doklad pro Vaši pojišťovnu, pokud budete žádat o příspěvek pro vaše dítě. K žádosti pro pojišťovnu je nutné také doložit Váš výpis z účtu o provedené platbě.

O kurzech a lekcích

Kurzy v daném roce jsou rozděleny do tří semestrů:

Kurz zima LEDEN-BŘEZEN
Kurz jaro DUBEN-ČERVENEC
Kurz podzim ZÁŘÍ-PROSINEC

AKTIVNÍ LÉTO (prázdninová nabídka různých intenzivních kurzů)

Zařazení dítěte do konkrétního kurzu závisí na věku a pokročilosti dítěte a na časových možnostech rodičů. Lekce každého kurzu plavání i cvičení probíhají jednou týdně.

Lekce plavání trvá 30 minut a lekce cvičení trvá 45 minut.
Všechny lekce jsou plně vedeny lektorem.

Skupiny maximálně do 6 dětí umožňují to, aby se Vašim dětem věnovala lektorka/ instruktorka více individuálně.

Návštěvy členů rodiny a přátel přímo u bazénu jsou možné pouze v případě, že nebude rušena výuka. V civilním oblečení je z hygienickým důvodů přístup k bazénu zakázán a proto je nutné převlečení z civilního oděvu do lehkého sportovního oděvu (postačí triko a kraťasy). Soukromé focení a natáčení vlastních dětí je možné bez omezení.

Co si vzít s sebou

K výuce plavání potřebujete pro rodiče nebo doprovod plavky a pro miminka a malé děti neoprenové plavky Splash about. Dále pro děti (které už chodí samy) a pro rodiče nebo doprovod čisté protizkluzové pantofle nutné pro dodržování hygieny a bezpečnosti pohybu u bazénu. Pro rodiče nebo doprovod nejsou potřeba plavecké čepice, ale pokud máte delší vlasy je plavecká čepice event. stažení vlasů gumičkou nutností. Z bezpečnostních důvodů je pro rodiče a děti zakázáno nosit k bazénu řetízky a náramky. Pro miminka si s sebou vezměte přebalovací podložku a pro děti osušku, dětské mýdlo a kosmetiku po koupání na jakou jsou zvyklí z domova a pro rodiče nebo doprovod mýdlo a osušku.

Pro děti na cvičení potřebujete oblečení vhodné pro volný pohyb, protiskluzové ponožky či vhodnou lehkou obuv a pro rodiče sportovní oděv, protiskuzové ponožky nebo obuv s podrážkou do tělocvičny. Cvičení na boso je zakázané.

Prosíme vás

Nedávejte dětem těsně před plaváním nebo cvičením žádné jídlo a to zejména mléčné výrobky. Nejlepší je dodržovat půlhodinový odstup mezi pohybem a jídlem!

Kbely plavání probíhá

Září - Prosinec 2023

Středa 13.9. - 13.12.2023 27.9. 13 5 525 Kč
Čtvrtek 14.9. 14.12.2023 28.9. 13 5 525 Kč

Pražačka plavání probíhá

Září - Prosinec 2023

Středa 13.9. - 13.12.2023 27.9. 13 5 525 Kč
Čtvrtek 14.9. - 14.12.2023 28.9. 13 5 525 Kč

Kbely plavání připravujeme

Leden - Březen 2024

Pražačka plavání připravujeme

Leden - Březen 2024

Jičín cvičení připravujeme

Den Trvání kurzu Necvičí se Počet lekcí Kurzovné

Jičín cvičení připravujeme

Den Trvání kurzu Necvičí se Počet lekcí Kurzovné

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vás!