MENU

Naše centra

Kbely

Vrchlabská 22
Praha 19 - Kbely
Mapa

Naše centrum ve Kbelích nabízí moderní prostor vybudovaný pro aktivity rodičů s dětmi. V centru najdete krásný bazén o rozměrech 6 x 4 m, s hloubkou 1,20 m a teplotou vody31°C. Bazén je určen pro děti od 6 měsíců do 6 let. Součástí prostoru je také menší tělocvična a prostorná herna s výhledem na bazén. Hernu je možné využít po aktivitě ke svačině, odpočinku, hře a také pro návštěvy.Tento nový prostor je otevřen od září 2019.

Pražačka

Za Žižkovskou vozovnou 2716/19
Praha 3 – Žižkov
Mapa

V centru na Pražačce nabízíme dětský bazén o rozměrech 4,5 x 5 m, s hloubkou 1,20 m a teplotou vody31 °C. Bazén je určen pro děti od 6 měsíců do 3 let. Součástí bazénu je i nové zázemí, jehož součástí jsou mimo jiné WC, sprchy, šatny, sauna a herna pro odpočinek a aklimatizaci. Veškeré prostory včetně bazénku jsou oddělené od ostatního provozu. Po plavání je možné využít saunu, která je nastavena na teplotu 60°C.

Lázně Hilarion

B. Němcové 133
509 01 Jičín
Mapa

V centru Duhové medicíny v Jičíně v lázních Hilarion nabízíme krásný prostor pro cvičení rodičů s dětmi a dětí bez rodičů. Cvičení je určeno pro děti od 1 roku do cca 5 let. Součástí prostoru je šatna na převlečení, toalety a krásná zahrada pro relaxaci.

© 2024 KlubAbeceda s.r.o.