Chata Peklo - Josefův Důl

Milí rodiče,

ráda bych Vás pozvala na sportovní pobyt s plaváním do krásného hotelu Peklo v Jizerských horách.
Připravili jsme bohatý program nejen pro Vás, milé děti, ale i pro Vaše rodiče. Náplň bude pestrá, ale dobrovolná.
Smyslem je, abychom si to všichni užili.

Hotel Peklo je krásný hotel v Jizerských horách zaměřený především na rodiny s malými dětmi do šesti let a je přizpůsoben i pro nejmenší klienty.

Pro děti je k dispozici několik vybavených heren, balónková herna a na recepci si můžete zapůjčit různé hry. Výběr je opravdu veliký. Venku jsou tři velká pískoviště, kaskáda hřišť propojených skluzavkami, kde se nacházejí různá pružinová houpadla, překážky, prolézačky, kolotoče, trampolíny. V lese za hotelem je také krásné dětské lanové centrum. Součástí hotelu je vyhřívaný bazén se slanou vodou a sauna.

V jídelně jsou k  dispozici dětské jídelní židličky, dětské příbory a nádobí, volně přístupná varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička a po celém hotelu jsou rozmístěny barely s kojeneckou vodou.

Pozn.: Ve starších recenzích by jste se mohli dočíst, že vše bylo krásné, až na špatnou kuchyň. Bylo tomu tak, ale asi před rokem majitelé hotelu převzali po dlouholetém nájemci gastro provoz hotelu a vše funguje na jedničku.

Všechny prostory jsou nekuřácké.
Místo na uložení kol a kočárků je zajištěno.
Více informací můžete najít na www.hotelpeklo.cz.

Rezervaci pobytu je možné provést na info@klubabeceda.cz. Záloha je 1 000,- Kč za každého platícího účastníka pobytu. Pozvánku můžete také přeposlat Vašim kamarádům.

Ceník v PDF | Pozvánka v PDF

Těšíme se na Vás.